LED ışıklar, ev ve iş yeri dekorasyonlarında en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor. Şık ve çarpıcı tasarımlarıyla son derece etkileyici görüntüler oluşturmanıza yardımcı olan modeller; özel gün süslemelerinizde, mağaza vitrinlerinizde, iş yeri aydınlatmalarınızda başvurabileceğiniz en etkileyici seçenekler arasında bulunuyor. Pek çok marka tarafından özenle üretilen modeller, zengin çeşit yelpazesi sayesinde hayalinizdeki süslemeyi ve dekorasyonu kolayca gerçeğe dönüştürmenize de olanak tanıyor.

LED Işık Modelleriyle Tanışın
LED ışık modelleri; renklerine, türlerine ve enerji kaynaklarına göre farklı kategorilere ayrılıyor. Sarmal ürünler, hareketli bir aydınlatma sağlamaları sayesinde yaşam alanınızda çarpıcı bir görünüm oluştururken dekoratif seçenekleri ise sabit ancak göz alıcı bir ışıklandırma gerçekleştirmenizi sağlıyor. 3 boyutlu ürünler, birbirinden zarif görünümleriyle dekorasyonunuza çeşitli figürler katmanıza olanak tanırken saçak LED ışık modelleri ise sallantılı görünümleriyle yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi kutlamalarınızı ve müşterilerinize duyurmak istediğiniz özel promosyonları renklendiriyor. Dileyen kullanıcılar için farklı renklerde tasarlanan modeller, isteyenler için gün ışığı tonunda da üretilebiliyor. Gün ışığı LED seçenekleri, yaşam alanlarınızı aydınlatmanıza yardımcı olurken sarı LED ışık, mavi LED ışık ve beyaz LED ışık gibi modeller de kapalı mekan aydınlatmasında kullanılabiliyor.

Ürünler; pille, doğrudan elektrik kaynağına bağlanarak ya da USB seçeneğiyle çalışabiliyor. Pilli LED ışık modelleri, pratik ve ergonomik tasarımları sayesinde kolayca kullanılabilirken güvenliğinizi de emniyet altına alıyor. Elektrikli modeller, prizli ve kablolu yapıları sayesinde dilediğiniz süre boyunca kesintisiz bir performans gösterirken canlı ve parlak görünümleriyle dekorasyonunuzu daha da dikkat çekici bir hale getiriyor. Kablolu LED ışık seçenekleri ayrıca dilediğiniz zaman enerji tasarrufu gerçekleştirmenize de yardımcı oluyor. USB desteğiyle çalışan modeller ise gücünü bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazlardan alabilmesi sayesinde size seçenek zenginliği ve hareket özgürlüğü sağlıyor. USB LED ışık seçenekleri, şarj edilebilme fonksiyonlarıyla rahatça kullanılabiliyor.

Sarmal Işıltılar Oluşturun
Işık zincirleri, dilediğiniz tüm renklerde üretilebilmeleri sayesinde, istediğiniz görüntüyü zengin bir renk skalasıyla kolayca gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. İsteyen kullanıcılar için sabit olarak üretilen zincir ışıklar, dileyen kullanıcılar için ise hareketli ışık seçeneğiyle tasarlanıyor. Bu sayede ritmik olarak yanıp sönen ya da belirli bir sıralama içinde ilerleyip gerileyebilen aydınlatmalar, kablolarla hazırladığınız ışık tasarımını dikkat çekici bir hale getiriyor. Uzun kablo şeklinde üretilen ışık zincirleri; 3 metre, 4 metre, 5 metre gibi farklı seçeneklerde tasarlanıyor. Bu sayede en geniş alanlarınızı bile rahatça süsleyebilen sarmal ışık zincirleri, unutulmaz dekorasyonlarınızın baş rolü olarak öne çıkıyor.

5 metre LED ışık zincirleri, küçük duvarlarınızı boydan boya süslemenize yardımcı olurken daha geniş alanlar için ise 10 metre LED ışık seçenekleri tasarlanıyor. Işık zincirleri, fotoğraf asmak için de kullanılabiliyor. En özel fotoğraflarınızı mandalla sabitleyebileceğiniz ürünler, unutulmaz günlerinizin hatıralarını daha da renkli ve canlı bir hale getiriyor. Fotoğraflarınıza farklı renklerde aydınlatma sağlayan ve dilerseniz istediğiniz oranda renk de değiştirebilen mandallı LED ışık seçenekleri, fotoğraf çerçevelerinin sabit görünümleri yerine daha enerjik ve yenilikçi bir sunum tarzını benimseyenler için özel olarak üretiliyor. Şerit LED ışık seçenekleri ise renk ve ton geçişleri sağlamanıza olanak tanıyarak kendi ışık gösterilerinizi düzenleyebilmenizi mümkün hale getiriyor.

Dekoratif LED Işık ile Hayatınızı Canlandırın
Dekoratif konseptli ürünler, hayatınızı renklendirmenin en seçkin ve en eğlenceli yollarını sunuyor. Farklı şekil ve tasarımlarıyla dikkat çeken dekoratif modeller, ev ve iş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm figür ve desenleri karşılayabiliyor. Yaprak şeklindeki modeller, doğa ve mevsim temalı dekorasyonlarınızı zenginleştirirken kuş tüyü şeklindeki seçenekler ise konfor ve estetik temalı tasarımlarınıza çarpıcı bir katkı sağlıyor. Yatak odalarınızda, salonlarınızda, çalışma odalarınızda ve çeşitli iş yerlerinde tercih edebileceğiniz farklı şekillerdeki dekoratif seçenekler, konuklarınız ve müşterileriniz üzerinde büyük bir etki yaratmanıza olanak tanırken farklı tasarımlar dahilinde bir arada kullanılarak adeta bir tabloyu andıran zengin kompozisyonlar oluşturmanıza da imkan veriyor.