Yurt Elektrik – İstanbul Geneli – 0532 305 35 67

HAKKIMIZDA

                        Yurt Elektrik olarak sayın müşteriler şu konu çok önemli, her reklam veren elektrikçi ustası olamıyor, bunlardan kimi maddiyat için kimi işinin gerçek ehli.Ancak elektrikçi demek sorumluluğu olan bir iştir. elektrikçi demek işin ehli ve usta işini severek müşteri memnuniyetini esas alarak işi doğru ve bilinçli yapandır. Ama maalesef piyasada bir kontrol kalem bir pense alan veya iki üç ay çalışmış ben elektrikçi’yim deyip piyasaya çıkıyor.

                        Yıllarını bu işe vermiş gerçekten bu mesleği benimsemiş bu işin ehli ve sorumluluk taşıyan işini bilinçli yapan işinin arkasında duranlar tercihiniz olsun. Elektrikçiliği günlük düşünen ucuz ve kalitesiz iş yapan değil yurt elektrik gibi 30 yıldır bu işi yapanlara bu işi teslim edin.Yurt Elektrik sorumluluk sahibi ve işini doğru yapandır.

                       Yurt Elektrik bakım ve sorumluluk taşıyan bir işletmedir. şöyleki anlaşmalı sözleşmeli bakım onarım fabrika işletme şantiye ve şirketlere yılık, aylık gün içinde her daim saat düşünmeden hafta sonu düşünmeden mağduriyetsiz, mazaret olmadan hizmet vermektedir Bu aylık anlaşmaylada olur  yıllık da olur veya günlük bir telefon kadar yakın olur.Hizmet işimiz hizmette doğru olanı seçin mesleğin erbabını seçin.

                     Yurt Elektrik İstanbul’da sizlere bireysel ve kurumsal işlerinizde hizmet sunmaktadır. İbrahim Kartalın kurduğu Yurt Elektrik Geçmişi 20 yıla dayanan elektrik tesisat bakım pano tava telefon arza montaj Audio diafon, hidrofor motor ve elektrikle akla gelen işlerinizi itinayla yapan Yurt Elektrikçi bu başarısını her şeyden önce, hızlı ve güvenlik öncelikli hizmet yaklaşımıyla sizlerden aldığı memnuniyete dayanmaktadır. Firmamızın gayesi ve varoluşunun kaynağı olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, en temel ilkemiz haline gelmiş ve bizleri bu günlere getirmiştir.

                   Elektrikçilik uzmanlık gerektiren, elektrik arızalarına müdahaleyse ciddi riskler taşıyan bir iştir. Firmamız bu ciddiyetin farkındalığıyla, elektrikçilik alanında uzman kişilerle çalışmayı ilke haline getirmiş;20 yılı aşkın bir süredir müşterilerimizin sorunlarına kesin, hızlı ve güvenli çözümler sunarak bunları aynı ilkelerle hayata geçirmek ise bizim temel hizmet yaklaşımızı oluşturmuştur.

                  Tüm bunlar kadar önemli diğer bir ilkemiz olan, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ileriye taşıyacak yenilikçi yaklaşımımız sayesindeyse, teknolojik gelişme ve ürünleri işimize entegre ederek en yüksek kalide de hizmet sunmak için tüm enerjimizle bu alana da yoğunlaşmaktayız.

Elektrikçi olarak, tüm elektrik ve elektrik arızalarıyla ilgili sorunları çözmeye yönelik hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle siz kıymetli müşterilerimizin talebine karşılamak için hazırız.

Tercih Siz Değerli müşterilerindir.

Saygılarımızla.

Hizmetlerimiz

* Kamera ve Uydu Sistemleri Kurulumu
* Görüntülü Diafon Sistemleri Kurulumu
* Güvenlik Alarm Sistemleri Kurulumu
* Bina İç Dış Tesisatları
* Sanayi Elektriği
* Fabrika Elektrik Tesisatı
* İnşaat Elektrik Tesisatı
* Villa Yazlık Tesisatı
* İşyeri Ofis Elektriği
* Atölye Kurma
* Komple Elektrik Yenileme
* Elektrik Parça Montajı
* Pano Yenileme
* Topraklama Ölçümü
* Paratoner Hattı
* Çiftlik Bahçe Aydınlatma
* Daire Elektrik Tesisatı
* Elektrik Arıza Tespiti
* Kablo Hasarı Giderme vs.