Yurt Elektrik – İstanbul Geneli – 0532 305 35 67

CİHANNÜMA MAHALLESİ

Beşiktaş'ın Usta Elektrikçisi Yurt Elektrik.
Beşiktaş Elektrikçisi - Yurt El
Beşiktaş'ın Usta Elektrikçisi Yurt Elektrik.

Yurt Elektrik Beşiktaş Elektrikçisi Hakkında

Yurt Elektrik Beşiktaş Elektrikçisi olarak senelerin verdiği deneyim ile  elektrik sektöründe kazandığı itibar ve deneyim ile  faaliyet alanını genişleterek Beşiktaş ve çevresindeki semtlerde elektrikçi hizmeti vermektedir.

Beşiktaş Elektrikçisi olarak maruz kaldığınız her türlü elektrik problemleri  ile bizzat ilgilenir ve sorunların çözülmesinde sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Sizinde bildiğiniz gibi elektrikçilik olabildiğince zor ve tehlikeli bir meslektir. Beşiktaş Elektrikçisi İbrahim Kartal ve ekibi  deneyimli ekipleri bu sektörde bir çok  zorluğun üstesinden gelmeyi bilmiştir.

Beşiktaşta'ta  Elektrik ile ilgili ne problemiz varsa Küçük veya büyük ölçekli ayırmadan  7/24 istediğiniz vakitt , her zaman arayabilir, ve servis talep edebilirsiniz.

Yurt Elektrik Beşiktaşta Acil ve Nöbetçi elektrikçi olarak Günün her vaktinde en geç yarım saat içersinde , hizmetinize koşacaktır. Yurt Elektrik Beşiktaşde verdiği güvenle 15 yıldır kararlı duruşuyla siz Beşiktaş'lilerin her daim hizmetinizdedir.

Beşiktaş Elektrikçisi Yurt Elektrik ,Elektrik işi ciddi bilgi ve tecrübe gerektiren işlerden biridir. Evde meydana gelen bir Elektrik, arızası, sonucu Elektrikçi,  ihtiyacı meydana geldiğinde mutlak suretle vasıflı bir usta aranmalıdır. Yapılacak hatalı bir müdahale arızayı çözmek bir yana çok daha ciddi sorunlara neden olabilir. 

Beşiktaş Yurt Elektrik, Arıza Servisi

Beşiktaş Elektrikçisi Yurt Elektrik, Tüm Elektrik  arızalarına anında müdahaleye hazırız. Hangi bölgede olursanız olun 7/24 bizi arayıp servis çağırabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemli.

Avize Montajı

Beşiktaş Elektrikçisi Yurt Elektrik, Avize, takmak için bizi çağırın. En ekonomik fiyat garantisiyle biz sizi bu dertten kurtaralım. Ayrıca evinizde Ve İşyerinizde ki diğer Elektrikli, cihazlar içinde size yardımcı olalım. Kombinin veya şofbeninin arızası,  tesisatı ve kurulumu için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Klima, Elektrik, Tesisatı,


Klimaların Elektrik Tesisat, Bağlantı Montajında Hizmet Vermekteyiz. Uzman Teknisyenlerimizle Her Tür Klimanızın, Elektrik, Tesisat Topraklama, Sigorta, Bağlantıları İtinalı çalışmayla Montaj Edilir.

Elektrik, Tesisat, Tamiri,


Evde iş yerinde Elektrik, tesisatında sorun mu var? Bırakın biz halledelim. Kral ustalarımız ile evinizde veya binanızda ya da! iş yerindeki tüm Elektrik, sorunlarını gideriyoruz.

 Duvara Askılı Televizyon, montaj sıva üstü kablo kanalı   

Telefon, ve İnternet, Arızaları,  giderilir düzenli bakım ve onarımları yapılır.

Beşiktaş'ta Acil Elektrikçi, Anten Kablosu, ve televizyonun giriş kablosu montajı yapılır.

Nöbetçi ElektrikçiAplik, montajı ve Abajur, montajı yapılır.

 Beşiktaş Elektrikçi Ustası, Topraklama, Hat Çekimi.

Kablo, Tava, Kurulum.

 0532 305 35 67 HEMEN ARA

Günümüzde Elektrik’in önemini kavrayan ve bu sorumluluğun bilincinde hizmet veren ustalarımız disiplinli  dürüst, müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul, da Semt İlçe Ve Mahallelerinde Online Servis.

Beylikdüzü, Büyükçekmece, Gürpınar, Kıraç, Esenyurt, Beykent, Ataköy, Bakırköy, Silivri, Mimaroba, Selimpaşa, Bahçeşehir, Bahçelievler, Sefaköy, Avcılar, Firuzköy, Denizköşkler,  Yenibosna, Başakşehir, Zeytinburnu, Topkapı, Tozkoparan, Cevizlibağ, Beşiktaş, Beyoğlu, Kasımpaşa, Beşiktaş, Beşiktaş,Şişhane, Nişantaşı, Şirinevler, Güngören. Merter, Haznedar, Hadımköy, Arnavutköy, Fındıkzade, Kocamustafapaşa, Şehremini, Fatih, Eyüp, Yeşilpınar, Maslak, Bebek, Ayazağa, Sarıyer, Etiler, Levent, Ortaköy, Beşiktaş, Yıldız, Dolmabahçe, Bebek, Kadıköy, Üsküdar, Beylerbeyi, Ataşehir,Dudullu, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Maltepe, Samandıra, Pendik, Sultanbeyli, Fenerbahçe, Suadiye,Silivri ,Selimpaşa ,Kumburgaz,Kamiloba,Güzelce

Sigorta ve Priz Arızaları

Yurt Elektrikçi olarak sigorta ve prizlerde oluşan her türlü elektrik arızasına bakmaktayız.Evinizde oluşabilecek arızalardan bazıları şunlardır.
Birçoğumuz elektrik sigortasının ne anlama geldiğini bilmemekteyiz. Devreden geçen elektrik akımının belirli bir değerin üzerine çıkmasını engelleyerek devre elemanlarının ve devreye bağlı aletlerin zarar görmesini önleyebilmek amacıyla hızlıca devreye giren sisteme elektrik sigortası denilmektedir. Evimizde, iş yerimizde en çok rastladığımız başlıca sigorta arızaları şu şekilde olmaktadır. Bunlardan ilki;

Sigorta Arızaları

1-Düşük Amperli Sigortadan Kaynaklı Arızalar

Ampul ve prize takılı fazla alıcıların bulunmasıyla elektrik yüklemesinin yüksek olması sonucu sigorta atması en sık karşılaştığımız sıkıntılardandır. Bu durumda yetkili olarak elektrik teknisyenine başvurmamızda fayda vardır. Aksi halde kendi kafamıza göre sigorta değişikliği yapmamız sonucunda kablo yanması gibi çeşitli kazalara sebebiyet verebiliriz.

2-Kullanım Alanına Göre Farklı Takılmış Sigortalardan Kaynaklı Arızalar

Evlerimizde kullanılan sigorta tipi genellikle C tipi sigortalardır. Kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteren ve birçok türlerde olan sigortalara dikkat etmeliyiz.

3-Tesisat Arızaları Sonucu Sigorta Atması

Bu durumda tüm alıcıların fişini çekip aletlerinizi tek tek kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kontrolleriniz sonucu sigorta kalkmıyorsa problem tesisat sistemindedir. Hemen yetkili elektrik teknisyeni çağırmalısınız.
Ayrıca evlerimizde mutfakta bulunan prizlerin yanlış yerde olması sonucu prizlere su kaçması ve duvarda açılan delikler sonucu elektrik akım kabloları zarar görerek sigortanın atmasına sebebiyet vermektedir.

Priz Arızaları

En çok rastlanan priz arızaları şunlardır;

1-Prizin Hiç Çalışmaması Sorunu

Prize bağlanan kablo ve hatların hasar görmesi sonucu priz çalışmıyor olabilir. Mutlaka elektrik teknisyenine danışmalıyız.

2- Priz Oynatıldığında Çalışıyor 

Bu durum oldukça tehlikeli bir problemdir. Priz içerisinde bulunan iletke bacaklar zamanla genişleme yapar ve hasar meydana gelir. Priz bacaklarının bu genişliği tam kavrayamaması ile oynattığımızda temas sağlar. Can ve mal güvenliğimiz açısından elektrik teknisyenine başvurmalıyız.

3-Prizden Duman Çıkıyorsa;

Prizin deforme olmasından dolayı yalıtkan kısmında ısınma olabilir. Böyle durumlarda bu prizi kullanmayarak teknisyenden destek almalıyız.
Ayrıca prizimizin kararması zamanla siyahlaşmasında da herhangi bir kaza ve yangın olayına sebep vermemek açısından elektrik teknisyenine başvurmalıyız. Çocuklarımız açısından prizlerin yüksek yerlerde olmasına, mutfakta tezgah altlarında olmamasına, evimizde topraklanma uygulamasının olmasına özen göstermeliyiz.

Beşiktaş Elektrikçi olarak bölgenin tamamına 7-24 hizmet sunmaktayız

Beşiktaş nın tüm mahallelerine kesintisiz hizmetimiz vardır. 2001 yılından beri hizmet veren firmamız dalında birçok başarılı işe imza atmıştır. Beşiktaş bölgesinde yoğun olarak çalışılan yapı ve inşaat çalışmaları nedeniyle elektrik alanında da bir çok çalışma yapılmaktadır. Konutlara taşınan kişilerin de elektrik ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli hizmet vererek çözüm üretmek istiyoruz. Profesyonel elektrikçi olarak Beşiktaş ve yakın bölgesine anında elektrik işleriniz için hizmet verebiliyoruz.

Beşiktaş nda Elektrikçi Arayanlar:

 • İnternet arızalarınız,
 • Zil arızalarınız,
 • Sigorta arızalarınız,
 • Avize montajı,
 • Perdelik,
 • Korneş vb tüm işlerinizi en kısa sürede halledecektir.

Beşiktaş bölgesinde elektrikçi arayanlara kısa sürede ulaşabiliyoruz. Beşiktaş Yurt Elektrikçi personelimiz alanında tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Yılların kazandırdığı tecrübemiz ile tüm elektrik işlerinize çözüm üretiyoruz. İşlerimizde sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Hizmet almadan önce elektrikçi fiyatları konusunda da bize mutlaka danışın. Yukarıdaki telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilir ve Yurt Elektrikçi fiyatı teklifi alabilirsiniz.

Yüksek/alçak gerilim koruma   devresi olmayan tesislerde şehir şebekesindeki gerilim dalgalanmaları çeşitli arızalara neden olacaktır. Evlerimizde   gerilim dalgalanmaları   nispeten küçük olsa da lambalar patlayabilir. Lambaların da bir kullanım ömrü vardır. Kimi zaman herhangi bir şey olmasa bile lambalar kullanım ömrünü tamamladığı için yanmaya bilir. Yenisi ile değiştirmek akıllıca bir çözümdür. Değişimde   LED   lambalar tercih edilmelidir.   LED lambalar   hem elektrik tasarrufu sağlar hem de uzun ömürlüdürler.

Geçmişten günümüze birçok başarılı işe imza atan  Yurt Elektrikçi  ustalarımız siz değerli müşterilerimize bir teşekkürü borç bilmiştir. Beşiktaş nda  birçok dükkan, daire , ofis , işyeri tadilatı yapan ustalarımız , saat farketmeden 7-24 hizmet sunmaktadır. Sizde bulunduğunuz yerde oluşan arızalar ve tüm işleriniz için bize ulaşabilir servis çağırabilirsiniz .

 
 

Beşikta Elektrik TAMİRCİSİ

Yurt Elektrik Tamircisi 20 dakika’da kapınızda, sayfadaki numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesleki yönden bilgili ve eğitim almış ustalarla çalışmaktayız . Müşteri memnuniyeti bizim için en ön planda olmaya devam etmektedir.

Fiyatlarımız gayet uygundur. Yaptığımız tüm işler 2 yıl garantili olup para iade garantisi yapan tek firmayız. Güvenle bizi tercih ediniz.

Beşiktaş İlçesi ELEKTRİKÇİ

Ev, ofis, işyeri, ticarethane gibi hayatın her alanında kullanılan elektrik enerjisinde bazen istenmeyen sorunlar meydana gelebiliyor. Elektrik kablolarının yıpranması, aşınması, voltajın ani bir şekilde yükselmesi ya da düşmesi gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Tam donanımlı ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile sorunlarınızı kalıcı olarak çözüyoruz.

Yurt Elektrik Ustası Elektrik Kontak yangınlarını önleme ve Yangına sebeb verecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz.

Müşterilerimizin güvenliği ve emniyeti bizim için herşeyden önemlidir.

Yurt Elektrikçi sayaç açma, sigorta değişimi, klima hat çekimi, gaz dedektörü vb. tüm işlerinizi en uygun fiyata halledecektir.

Beşiktaş nda elektrikçi:

 • Led panel montajı,
 • Duvar üstü süsleme,
 • Korneş montajı,
 • Mobilya içi renkli led ve tüm dekorasyon işlerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Beşiktaş'ta SİGORTA ARIZALARI

İhtiyaçlarınız Hangisi?

Sigorta mı attı? Priz den ses mi geldi?

Kablonuz koptu ya da yandı mı? Lambanızda kesintiler mi oluyor?

Beyaz eşyalarınızda elektrik kaçağı mı var? ya da mobilyalarınızın yeri değiştiğinde prizinizi mi kullanamıyorsunuz?

Bu ve buna benzer sıkıntılarınızı biz halledebiliriz.

Sigorta Arızaları bildiğiniz üzere hayatı zorlaştıran bir durumdur. Elektrikli ev aletleri çalışmaz ve bir süreliğinize sizi üzebilir. Bu devrede araya Beşiktaş nda Elektrikçi ustalarımız gelmektedir.

Yaptığımız tüm işler 2 yıl garantilidir. Güvenle bizi tercih ediniz. Geçmişten günümüze birçok aile ve kişileri mutlu edip çözüme ulaştırdık.

 0532 305 35 67 HEMEN ARA

Beşiktaş İNTERNET ARIZALARI

Evinize İnternet aldınız fakat çalışmıyor ise, kablolarda bağlantı problemi olabilir ya da dairenizde kablo hattı olmayabilir.

İnternet kablo bağlantısı , kablo arızası en çok karşılaştığımız durumlardan biridir.Profesyonel elektrik olarak evinize kısa sürede ulaşıp internet hattınız yenilenmesini sağlıyoruz. Ekonomik çözümler üreterek sizi ve geleceğinizi önemsiyoruz.

Bina içi komünikasyon döşemenin çalışmasını aksatan ve müdahale edilerek düzeltilebilen
bozuklukların tümüne arıza denir. Örneğin, bina ana giriş terminalinde telefon çevir sesi
olması durumunda, bina içindeki telefon prizinde çevir sesinin olmaması bir arızanın olduğunu
gösterir. Bina içi telefon döşemi (ankastre) bulunmayan binalarda; hem arıza sayısı artmakta
hem bu tür bağlantılar dışarıdan kaçak görüşme yapılmasına imkân vermekte hem de
görüntü kirliliği oluşturmaktadır.

İnternet servisinizi kesintisiz tamir ve bakımını uygulamasını teknik personelimiz ile çözüme ulaştırabiliriz.

Beşiktaş PROFESYONEL ELEKTRİKÇİ

Tüm Beşiktaşye 7-24 hizmet vermekteyiz..

Tüm yaptığımız işler 2 yıl garantilidir. Fiyatlarımızda her zaman pazarlık vardır.

 • Sigorta Arızaları
 • İnternet Arızaları ve Kablo Çekimi
 • Telefon Santral Kurulumu
 • Topraklama Hat Çekimi
 • Zil Diafon Arızaları Onarımı
 • Tesisat Bakım Yenileme
 • Avize Montajı
 • Aplik Montajı
 • Çevre Aydınlatma Sistemleri
 • Ofis Tadilat Dekorasyon
 • Pano Kurulum
 • Korniş Montajı Dekorasyon
 • Gaz Dedektörü Kurulum
 • Alarm Sistemleri
 • Yangın Sistemleri

Yurt Elektrikçi , Yurt Elektrikçi , Acil Yurt Elektrikçi , Yurt Elektrik Ustası , Beşiktaş Nöbetçi Elektrikçi

Beşiktaş Elektrik SERVİSİ

Yurt Elektrik Servisi üstün hizmet anlayışı ile size 7/24 hizmet vermektedir.    Etkili ve kalıcı çözümler ile birlikte sunulmakta olan telefon tesisatı tamiri hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. İletişim kurmak denince akla ilk olarak gelen telefon cihazları, geçmiş yıllardan günümüze kadar farklı özellikler geliştirilerek ulaşmıştır. Daha eski yıllarda yalnızca sesli iletişim kurmamızı sağlayan telefonlar, son yıllarda görüntülü iletişim kurabilmemizi de sağlamaktadır.

Yıllardır emek verdiğimiz elektrik sektöründe, kazanmış olduğumuz tecrübe ile çalışma alanımızı büyüterek Beşiktaş ve diğer tüm ilçe, semt mahallelere elektrikçi hizmeti vermekteyiz.
 
Karşılaştığınız tüm elektrik sorunları ile özel olarak ilgilenip, problemlerin giderilmesinde yardımcı olmaktayız.
 
Bilindiği elektrik işi oldukça zor ve tehlikeli bir iştir. Bu anlamda, uzman ve profesyonel ekiplerimiz bu zor ve tehlikeli işi üstlenmektedir.
 
Elektrik problemi her ne olursa, olsun. Küçük veya büyük ayırt etmeden bizi 7/24 dilediğiniz saat , her ihtiyaçta arayabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.
 

Beşiktaş'ta nöbetçi elektrikçi olarak haftanın her günü, günün her saati yanınızda olduğumuzu unutmayınız!

 0532 305 35 67 HEMEN ARA

 
ELEKTRİKÇİ DIŞINDA VERDİĞİMİZ DİĞER HİZMETLER
 
YANGIN SİSTEMLERİ
ALARM SİSTEMLERİ
GAZ DEDEKTÖRLERİ
UYDU CIHAZ KURULUM
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
TELEFON ARIZALARINIZ
İNTERNET ARIZALARINIZ
TADİLAT VE DEKOR AYDINLATMALAR
İNŞAAT
PANOLAMA
HIDRAFOR SİSTEMLERİ
KABLOLAMA
ARIZA OFİS AYDINLATMA
OFİS ELEKTRİK SİSTEMLERİ
KOMPAZE PANO KURULUMU
OTOMASYON SİSTEMLERİ
PANO KURULUM
TOPRAKLAMA HAT ÇEKİMİ
PARATONEL KURULUM
KABLOLAMA TAVA KURULUM
AVİZE MONTAJ
 
Beşiktaş elektrik arızası, Beşiktaş elektrikçi ustası, Beşiktaşde elektrikçi ustası, Beşiktaşde acil elektrikçi

Beşiktaş Acil Elektrikçi
Beşiktaş Çevresinde Elektrikçi
Beşiktaş Civarında Elektrikçi
Beşiktaş Elektrik
Beşiktaş Elektrikçi
Beşiktaş Elektrikçi Ustası
Beşiktaş Nöbetçi Elektrikçi
Beşiktaşta Elektrikçi

Beşiktaş'ta Acil Elektrikçi – Nöbetçi Elektrikçi

elektrikçi , acil elektrikçi , nöbetçi elektrikçi ,istanbul elektrikçi

Acil Elektrikçi ‘niz Ekibi

İstanbul‘da Güvenilir Acil ElektrikçiVeya Nöbetçi Elektrikçi mi? Arıyorsunuz.

Sigortanız mı? yandı.

Avize‘niz mi? takılacak.

tesisat‘ınızda sorun mu? var.

Karanlıkta mı kaldınız?

Yeni Projeniz Mi ? Var.

Tadilat mı? Yapacaksınız.

Korkmayın biz varız Kurumsal Firma Güvencesi İle Teknik Servis Hizmetleri İstanbul’un neresinde olursanız olun istanbul elektrikçi ‘niz ekibi olarak en kısa sürede Nöbetçi Elektrikçi Ustamız arızanızı çözüyor sizi elektrik’siz bırakmıyoruz.

İstanbul Acil Elektrik Tamircisinin Nasıl Hizmet Eder ?

elektrikçi ustası , elektrik ustaları , gece açık elektrikçi , ucuz elektrikçi

Sitemizde bulunan telefon numaramızla veya whatsapp ikon’una tıklayarak çağrı merkezimiz’e bağlandığınızda

elektrik arızanızı kısaca anlatıyorsunuz ona göre ekipman ve elektrik ustası ayarlıyoruz.

Daha Sonra Sizler Adresinizi Whatsapp’tan Konum Olarak Gönderiyorsunuz,Yada Adresinizi alıyor sizlere istanbulda elektrik tamircisi gezici ustalarımızdan birini gönderiyoruz. Hizmet ücretini arıza çözümü sonrası

kapıda ödeme veya havale,eft,kredi kartı şeklinde yapabilirsiniz.


Nöbetçi Tamirci Olarak Hizmetlerimiz

Acil Elektrikçi , Acil Elektrik

Elektrik Ustası Bakım Onarım Ve Tesisat

 • ELEKTRİK TESİSATI HİZMETİ
 • İNTERNET KABLOSU ÇEKİMİ VE ARIZA SERVİSİ
 • TELEFON KABLOSU ÇEKİMİ VE ARIZA SERVİS HİZMETİ
 • CCTV KAMERA SİSTEMİ
 • YANGIN İHBAR SİSTEMİ KURULUMU VE MONTAJI
 • PRİZ TESİSATI DÖŞEME
 • UPS TESİSATI DÖŞEME
 • AYDINLATMA  TESİSATI KURULUMU
 • TOPRAKLAMA HATTI ÇEKİMİ
 • PANO MONTAJLARI VE BAKIMI
 • SAYAÇ PANOSU YENİLEME VE KURULUMU
 • AVİZE MONTAJI VE SATIŞ
 •  SES SİSTEMİ KABLOSU DÖŞEME VE KURULUMU

Nöbetçi Elektrikçi Hakkımızda

Beşiktaş‘ta elektrik tamiri ve elektrik tesisatı üzerine olan şirketimiz, evlerde ve iş yerlerinde acil elektrik arızalarının tamiri işini; priz arızalarıkablo

bozukluğu ve temassızlığıelektrik sigortaları sorunlarını, internet

kablo arızasıklima elektrik tesisatı ve daha fazlasını

7-24 günün her saatinde gezici elektrik ustası ekibi ile

Elektrik tamircisi Ustalarımızdan Hemen Talep Edin Gelip Arızanızı Çözelim